У Вінниці готують до відкриття дитячий садочок №33. ФОТО, ВІДЕО

13:10
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці до початку нового навчального року відкриється дитячий садочок №33, що розташований на розі вулиць Ватутіна та Миколи Битинського. Наразі у закладі тривають останні приготування.

Про це повідомляє Вінницька міська рада з посиланням на міського голову Сергія Моргунова. Зазначено, що дитячий садочок №33 розрахований на шість груп, а саме: дві – для дітей раннього віку та чотири – для дітей дошкільного віку.

 

 

Садочок збудували за кошти інвестора поблизу одного із житлових комплексів. Оснащують заклад за рахунок бюджету територіальної громади: це технологічне обладнання, меблі, інвентар, облаштування ігрових майданчиків.

Наразі у закладі монтують обладнання, розставляють меблі у кімнатах та завершують благоустрій прилеглої території. У спортивній залі передбачений скеледром та гамаки для флай-йоги, в актовій залі вже встановили інтерактивну дошку, цифрове піаніно, планують ще облаштувати авансцену для дитячих вистав.

 

Загалом на обладнання садочка виділили понад 5 мільйонів гривень з бюджету територіальної громади.

– Садочок «Дивосвіт». Оснащуємо нове приміщення. З кожним днем – тут стає все більш затишно. Готуємось зустріти перших маленьких вихованців вже до початку нового навчального року. Для дітей має бути усе найкраще», – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

 

 

 

 

 

 

Зазначено, що також будується двоповерховий новий дитячий садочок по Немирівському шосе, 94-К. Будівлю зводить інвестор. Заклад дошкільної освіти розрахований на 6 груп, його зможуть відвідувати близько 110 маленьких вінничан.

Фото – ВМР, відео – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова