У Вінниці “Гармонія” влаштовує для людей з інвалідністю зустрічі на свіжому повітрі

12:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці працівники Центру реабілітації «Гармонія» ім. Раїси Панасюк влаштовують для людей з інвалідністю зустрічі на свіжому повітрі.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

 

 

– Ми збираємось не у приміщенні, а на вулиці – у місцях, куди людям на візках, милицях чи з ціпком діставатися найбільш зручно та комфортно. Це зазвичай відбувається в їхніх мікрорайонах, поблизу їхніх осель. Це необхідно і в межах безпеки, адже у разі повітряної тривоги люди мають знати, де знаходяться укриття, й мати змогу швидко до них дістатися, – цитують директорку Центру реабілітації «Гармонія» ім. Р. Панасюк Олена Чорнобривенко.

Так, вже два тижні працівники центру проводять зустрічі на свіжому повітрі. Повідомляють, що такі зустрічі у мобільному офісі вже відбулися у мікрорайонах Тяжилів, Вишенька, Замостя, а також у зоодворику та Подільському зоопарку. Наприклад, під час пікніка на березі Вишенського озера присутні на вогні готували гречану кашу з м’ясом і кукурудзу.

 

 

У «Гармонії» переконані, що такі навички приготування їжі дуже корисні в умовах війни, а тому будуть організовувати польові кухні й надалі. Також у найближчі два тижні на відвідувачів Центру чекає й серія логопедичних пікніків.

Контактний телефон Центру реабілітації «Гармонія»: 0432 507 504

Фото з сайту ВМР