У Вінниці двох військовослужбовців нагородили відзнаками «За заслуги перед Вінницею» і вручили подяки волонтерам

13:15
Become a Patron!

У Вінниці міський голова з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України вручив двом військовим Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінницею». Також мер вручив Подяки Вінницької міської ради та її виконкому ще кільком військовослужбовцям і волонтерам.

Як повідомляє Вінницька міська рада, серед двох військових, які отримали Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінницею», є і пілот з позивним Karaya. Нагадаємо, саме він у жовтні знищив кілька повітряних цілей у небі Вінниччини та відвів літак від міста, коли винищувач зазнав пошкоджень.

 

Також Подяки вручили кільком іншим військовослужбовцям.

 

 

Крім цього, міський голова подякував волонтерам за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на території Вінниччини, за їх самовідданість та небайдужість, проявлені під час надання допомоги захисникам України та внутрішньо переміщеним особам, які проїздили Вінницю транзитом або ж залишались у місті. Тож з нагоди Дня волонтера Подяки вручили кільком волонтерам.

– Події 24 лютого показали, що без єдності Збройних Сил України та українського народу нам не перемогти. Наша єдність зламала хребет другої армії в світі, – каже міський голова Вінниці. – Хочу подякувати нашим волонтерам. Вони достатньо активно допомагали та продовжують допомагати Збройним Силам України та людям, які вимушені були полишити свої домівки та їхали у невідоме. Дякую за активну роботу, взаємодію та згуртованість, я думаю усі її відчувають, особливо наші захисники на фронті.

 

 

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: Оприлюднено фото та відео з пілотом-винищувачем з позивним “Karaya”, який збивав “Шахедів” над Вінниччиною

Читайте також: Військовослужбовцям Повітряних Сил вручили Почесні відзнаки “За заслуги перед Вінницею”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.