У Вінниці два хлопці на електросамокаті збили маленьку дівчинку. ВІДЕО

11:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці двоє молодиків на електросамокаті збили маленьку дівчинку, після чого поїхали в невідомому напрямку. 

Як повідомляють в Ситуаційному центрі Вінниці, інцидент трапився на території парку “Хімік” 23 червня о 18:19.

За повідомленням Центру, хлопці, рухаючись на електросамокаті, допустили наїзд на малолітню дитину, яка бігла за м’ячиком. Після скоєного молодики поїхали у невідомому напрямку. До місця події було викликано поліцію, представники якої згодом обстежили прилеглі території, однак юнаків вже не було. Маленьку дівчинку матір повезла до лікарні, а дану справу передали слідчим по ДТП.

– Шановні громадяни! Розуміємо, що електросамокати це один із найзручніших способів пересування містом, однак не забувайте про правила безпеки під час поїздки та загальні Правила дорожнього руху! – наголошують в Ситуаційному центрі. 

Також, за публікацією Ситуаційного центру, один із прокатів електричних самокатів Вінниці нагадує правила користування електросамокатами:

1. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПДР: дотримуйтесь вказівок на дорожніх знаках, реагуйте на сигнали світлофорів, з повагою ставтесь до інших учасників дорожнього руху та черговий раз повторіть ПДР.

2. КОРИСТУЙТЕСЬ САМОКАТАМИ У ТВЕРЕЗОМУ СТАНІ: керувати транспортним засобом під впливом алкоголю чи інших речовин незаконно і суворо заборонено.

3. НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПРАВИЛА ПЕРЕСУВАННЯ: рухайтесь по велодоріжкам або ж якомога правіше проїзною частиною, а також ще раз поверніться до пункту 1.

4. САМОКАТ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ: електросамокати спроектовані для пересування однієї людини. Їздити на самокаті в парі чи навіть втрьох (або більше людей) – суворо заборонено та надзвичайно небезпечно.

Фото – скріншот, відео – Ситуаційного центру

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.