У Вінниці до Дня студента двадцятьох студентів відзначили за активну громадянську позицію

13:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці до Дня студента відзначили двадцятьох студентів вищих навчальних закладів. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, молодь відзначили Подяками міської ради та її виконавчого комітету за активну громадянську позицію, вагомий внесок у культурний розвиток Вінницької МТГ, ініціативу й наполегливість.

Студенти – це потужний рух, який дуже активно бере участь у житті країни та громади. Ваше навчання в університетах припало на важкі для країни часи, але багато студентів сьогодні — це волонтери, добровольці, які захищають наші кордони, це молодь, яка допомагає збирати кошти та необхідну допомогу як громаді, так і нашим військовим, які боронять нашу свободу. Бажаємо вам стати висококласними спеціалістами, знайти себе в тих професіях, які для себе обрали та просто бути щасливими. Перемоги нам усім спільної, і тоді будуть особисті перемоги, – каже секретар міської ради Павло Яблонський.

 

 

 

Серед тих, кого відзначили, – студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Вікторія Колногозюк:

Сьогодні студенти – це активна, прогресивна та свідома молодь нашої країни, яка не стоїть осторонь проблем та викликів. Ми систематично допомагаємо та підтримуємо тих людей, які ризикуючи власним життям, захищають кожного з нас.

 

Сьогодні, 17 листопада, Всеукраїнський День студента. Свято засноване згідно з указом президента Леоніда Кучми в 1999 році. День студента 17 листопада відзначають не тільки в Україні, а й у багатьох інших країнах світу. Пов’язана ця дата з трагічними подіями Другої світової війни, коли німецькі нацисти розстріляли мирний студентський мітинг проти окупації Чехословаччини.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.