У Вінниці до Дня Гідності та Свободи відбудеться акція “Вільні творять майбутнє”

8:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 19 Листопада 2021, в 15:28

Цієї неділі, 21 листопада, студенти з Вінниці долучаться до всеукраїнської акції, присвяченій Дню Гідності та Свободи. Разом зі студентами з 16 інших міст України вони одночасно заспівають Гімн України.

Про це повідомили організатори акції — ГО “Українські студенти за свободу”.

Акція “Вільні творять майбутнє” відбудеться 21 листопада, адже цього дня в Україні відзначають День Гідності та Свободи — на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Повідомляється, що у цей день, о 18:00 годині, українські студенти з 17 міст вийдуть на акцію, метою якої буде вшанувати молодь, що брала участь у Революції Гідності, та показати єдність студентів України довкола ідеї свободи.

Акція стане виявом вдячності усім учасникам українських Революцій та покаже, що завдяки їхньому прикладу в Україні виростають нові вільні покоління, для яких свобода – це не пусте слово, а найвища цінність. Цінність, яку ми готові відстоювати, зазначають організатори на сторінці акції у Фейсбук.

У Вінниці акція відбудеться цієї неділі, 21 листопада, на Майдані Небесної Сотні. Початок – о 18:00. Як стало відомо згодом, у зв’язку із переходом міста Вінниці до “червоної зони” карантину з 18.11.2021, організатори гарантують, що є вакцинованими, а також закликають долучатися до події лише вакцинованих громадян.
Організатори акції у Вінниці: ГО “Українські студенти за свободу”, “Демократична Сокира”.

Акція також відбудеться у Києві, Івано-Франківську, Одесі, Львові, Житомирі, Запоріжжі, Харкові, Кропивницькому, Дніпрі, Тернополі, Миколаєві, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Маріуполі та Покровську.

Фото – зі сторінки заходу у Фейсбук

Читайте також: “Історія, яка може повторитись”: у Вінниці патріотичні організації відзначили початок Революції Гідності

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.