У Вінниці діти-дизайнери зібрали кошти на авто для Збройних Сил України

15:45
Become a Patron!

Юні дизайнери з гуртка «Дизайн-мода» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва спільно з «Ветеранським простором» влаштували благодійний показ авторських колекцій і зібрали кошти на авто для Збройних Сил України. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, благодійний показ під назвою «Коли закінчиться війна» відбувався в онлайн та офлайн форматах. На заході чотири дизайнери презентували свої авторські колекції. До перегляду показу долучились чимало вінничан, які також мали можливість зробити свій внесок, придбавши на виставці декоративні подушки та магніти.

Мої вихованці з радістю підтримали таку ідею, адже кожен має свій фронт і як може так і допомагає нашим захисникам. Ми в свою чергу вирішили зробити захід такого формату, аби за виручені кошти від показу, придбати автомобіль для ЗСУ, – розповідає керівниця гуртка Міського палацу мистецтв Лариса Шевчук.

Зазначено, що одна з учасниць презентувала власну колекцію під назвою «Посланці миру».

Спочатку її вигляд був дещо іншим, але через війну вирішила доповнити одяг, аби колекція мала певну українську символіку. До образу додала панамки, схожі до тих, у яких Kalush представляли Україну на Євробаченні. Цією деталлю хотіла показати, що одна перемога вже є, чекаємо на ще одну, – додає вихованка гуртка «Дизайн-мода» Вікторія.

 

 

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці відбудеться інтелектуальна гра “Що? Де? Коли?” зі збором коштів для ЗСУ та постраждалим внаслідок ракетного удару

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.