У Вінниці дітей запрошують на відкриття серії заходів у межах соцпроєкту «Відкритті уроки по футболу»

14:07
Become a Patron!

У Вінниці 29 вересня відбудеться відкриття серії заходів у межах проєкту «Відкритті уроки по футболу» (Open Fun Football Schools). Сюди запрошують дітей-переселенців, дітей військових, дітей постраждалих від війни та із сімей, які потребують соціальної підтримки. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, заходи відбудуться на трьох локаціях області: Вінниці, Калинівці та Хмільнику.

Першим учасників футбольного фестивалю прийматиме стадіон Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. За словами організаторів, будуть залучені 144 дитини й більшість серед них – переселенці. Також залучать 11 молодих волонтерів, представників місцевої влади, психолога та представників поліції.

Зазначено, що головна мета заходу – здружити дітей та подарувати їм емоції, гарний настрій та задоволення від спілкування. Крім цього, кожна дитина отримає футболку, кепку та диплом учасника «Відкриті уроки по футболу».

Участь у проєкті можуть взяти діти різного віку та статі, незалежно від фізичної підготовки та умінь. Ми хочемо показати, що футбол – це гра для усіх, ним потрібно займатися у першу чергу для себе (…), – розповідає голова Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Гатауллін.

Захід відбудеться 29 вересня, а розпочнеться о 10:00.

Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Фото – https://stock.adobe.com/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.