У Вінниці буде «Прозорий кабінет», де поліція прийматиме скарги на… саму себе

14:05
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

До кінця травня у Вінниці з’явиться «прозорий кабінет» при Головному Управлінні Національної поліції у Вінницькій області. Сюди вінничани зможуть прийти, щоб повідомити про неправомірні поліціянта.

Як заявив під час відкритої зустрічі із депутатським корпусом Вінницької обласної ради очільник обласної поліції Юрій Педос, звертатись до «кабінету» можна буде із 8:00 до 20:00. Розмістять його у приміщенні ГУ НП (вул. Театральна, 10).

  • До поліції завжди є маса питань, але ми хочемо й надалі підвищувати рівень довіри громадян. Якщо є проблема із поліцейськими, я зобов’язаний їх вирішувати. Так само це стосується і вас, шановні депутати – якщо людина нічого не робить, то їй не місце в раді. Це як приклад. Тому, маємо задумку створити вартовий прозорий прийом громадян.

Юрій Педос прогнозує, що «кабінет» дозволить виявити недобросовісних працівників поліції та, за потреби, усунути їх від роботи.

  • Уповноважений працівник поліції прийматиме повідомлення від вінничан та жителів області про вчинення будь-яких неправомірних дій представниками поліції. Сюди будь-яка людина зможе прийти поскаржитись або виразити своє невдоволення роботою поліціянта. Ця інформація одразу буде надходити мені особисто, – підкреслив головний поліціянт.

Окрім того, Юрій Педос повідомив, що кожен його заступник буде проводити прийом громадян раз тиждень, сам очільник поліції області – наприкінці кожного місяця.