У Вінниці благодійну акцію зі збору російськомовних книг продовжили до 15 квітня

17:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці акцію благодійного збору та переробки російськомовних книг продовжили до 15 квітня. Виручені за цю вторинну сировину кошти спрямують на допомогу мобільно-вогневих груп підрозділів ППО «Центр».

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради вінничани від початку акції активно долучились та приносили свої російськомовні чи радянські книжки на макулатуру, щоб допомогти підтримати військових.

Мешканці міста приносили паперові видання серед яких були журнали, брошури, словники, книги тощо.

– Ця ініціатива має подвійну користь – вона не лише допомагає у підтримці військових, але й сприяє екологічному використанню ресурсів, – цитують Юлію Замушинську, представниця департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради.

Олександр Щерба, артдиректор культурного простору «Піч», куди згодом передали зібрану макулатуру та де наразі приймають макулатуру, розповів, що акція «Постав російську книгу у куток» діє у 10 містах по всій Україні.

– Ми за екологічний перерозподіл ресурсу, тому направляємо макулатуру на переробку. А виручені кошти – на великий збір для трьох нових створених мобільно-вогневих груп підрозділів ППО «Центр», де хлопці та дівчата захищають небо на перетині шляхів «шахедів» над Черкаською, Кіровоградською та Вінницькою областю. В межах цього збору їм збираються кошти на два пікапи. Представниця благодійного фонду «Гуркіт» мені повідомила, що за місяць було зібрано понад 90 тонн книг по всій Україні й вже куплено один пікап для військових. Тому вирішено було продовжити акцію зі збору макулатури ще до 15 квітня, оскільки охочих віддати непотрібну літературу стало більше, – цитують Олександра Щербу.

Долучитись до збору можна у культурному просторі «Піч». Прийом – з вівторка по неділю з 14:00 до 20:00 за адресою: вулиця Григорія Сковороди, 25 (вхід із задньої сторони будинку). Акція триватиме до 15 квітня 2024 року.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.