У Вінниці бійцям двох військових підрозділів передали квадрокоптер і ноутбук від німецького міста Унна

13:55
Become a Patron!

У Вінниці бійцям двох військових підрозділів передали квадрокоптер DJI Mavic 3 з потужним цифровим зумом і ноутбук ASUS TUF Dash F15. Допомогу отримали від громади з німецького міста Унна на чолі з Крістофом Крейтерлінгом.

Як повідомляє заступник міського голови Вінницької міської ради Андрій Очеретний, коптер передали 120-й бригаді тероборони ЗСУ у Вінницькій області. Вони утримують передові позиції на Донецькому напрямку. А ноутбук стане на «озброєння» одного з навчальних центрів підготовки військовослужбовців.

Зазначено, що квадрокоптер знімає відео з якісним зображенням і має здатність високо підійматися за рахунок швидкості та легкої комплектації. Відзняті матеріали можна опрацьовувати за допомогою лептопа ASUS TUF Dash F15, адже ноутбук має розподільну здатність і можливість редагування відеофайлів.

Вінниця продовжує шукати всі можливості для того, щоб допомогти нашим військовим, які на передовій відстоюють право України на майбутнє. Ми докладаємо власні зусилля і шукаємо партнерів та підтримку ззовні. Це обладнання надала громада з німецького міста Унна на чолі з надійним другом ФГ «Подільська громада» Крістофом Крейтерлінгом (Cristoph Kreiterling), – йдеться у дописі.

Також у дописі додають, що це вже не перша допомога від партнерів з німецького міста Унна для Вінниці – раніше отримували гуманітарні вантажі.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: Вінниця передала 120-ій бригаді тероборони автомобіль та квадрокоптер

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.