× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці безкоштовно навчать, як протидіяти сімейному насильству в умовах війни

17:20
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці 24 березня відбудеться безкоштовний тренінг для соціальних працівників та педагогів. Стосуватиметься тренінг двох напрямків – специфіки роботи із вимушено переміщеними особами та стосовно протидії сексуальному насильству. 

Тренінг триватиме із 11:00 до 17.00, а його кураторами будуть Галина Корнієнко, експерт проекту «Радник з питань ВПО» (м. Київ), та Світлана Дубина (м. Вінниця) – голова правління ГО «Інформаційний центр «Вісь».

Під час тренінгу буде розглянуто дві теми: «ВПО та місцеві громади – діалог заради порозуміння» та «Протидія сексуальному насильству в умовах збройного конфлікту».

  • На тренінг в першу чергу запрошуються соцпрацівники та педагоги. Інші зацікавлені особи, які працюють з ВПО та в своїй діяльності можуть стикатися з проблемами та наслідками гендерно обумовленого насильства, теж можуть подавати заявки на участь –  їх буде розглянуто та згодом обрано найбільш дотичних до цих тем осіб, – повідомляє Світлана Дубина.

Місце проведення буде повідомлено запрошеним учасникам. Для участі у тренінгу потрібно здійснити попередню реєстрацію до 21 березня та отримати підтвердження про запрошення. Для цього потрібно звернутись до Людмили Неверицької за телефоном 098-679-51-36 або поштою lneverytska@radnyk.org.

Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгу. Квитки учасникам з інших міст будуть відшкодовано за їх наявності.

Тренінг відбудеться у рамках проекту «ВПО та громади», що реалізує ГО «ІПЦ «ВІСЬ» разом з МБФ Український Жіночий Фонд за підтримки C.S. Mott Foundation спільно з радником Міністерства соціальної політики у Вінницькій області.

Нагадаємо також, нещодавно вимушено переміщені особи вимагали повернення собі права голосу.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.