У Вінниці апеляційний суд залишив без змін покарання чоловіку, обвинуваченому в пропаганді війни та поширенні комуністичної символіки

20:26
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок щодо 51-річного вінничанина, який був обвинувачений у пропаганді війни та поширенні символіки комуністичного тоталітарного режиму. Йому загрожує п’ять років позбавлення волі.

Як повідомляється на сайті Вінницького апеляційного суду, відповідне рішення було прийняте сьогодні.

– На судовому засіданні Г. просив скасувати вирок і закрити провадження у зв’язку із відсутністю у його діях складу кримінальних правопорушень. Пояснив, що картинку із зображенням герба Радянського Союзу і написом “СССР, просыпайся!” зберігав в особистій інтернет-колекції соцмережі “ВКонтакте”.

 

Однак суд установив, що станом на 5 березня цього року публікація перебувала у вільному доступі на особистій сторінці соцмережі та мала 44 відмітки “Сподобалось” і три – “Поширити”. Також співробітники Служби безпеки України виявили в акаунті обвинуваченого інформацію щодо схвалення комуністичного режиму, публічний заклик до війни РФ з Україною та листування антиукраїнського змісту, – йдеться в повідомленні.

Зрештою, Вінницький апеляційний суд залишив вирок Вінницького міського суду без змін. А саме: за пропаганду війни та поширення комуністичної символіки Г. призначено три і п’ять років ув’язнення відповідно. Шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим чоловік отримав остаточне покарання – п’ять років позбавлення волі.

Фото ВАС

Читайте також: У Вінниці СБУ затримала зрадницю, яка допомагала окупантам на Херсонщині й втекла звідти після приходу ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.