× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці активісти спалили агітацію Анатолія Шарія. ФОТО, ВІДЕО

22:42
Автор: Андрій Качор

Невідомі вінницькі активісти зняли агітаційні стенди партії проросійського політика Шарія з центрального автовокзалу та спалили їх на виїзді з міста. 

Про це Vежу повідомили користувачі мережі на умовах анонімності. З їхніх слів, вони побачили агітаційну продукцію Анатолія Шарія на центральному автовокзалі Вінниці, винесли її звідти, а потім вивезли за місто та спалили їх під відеозапис. Як розповідають активісти, під час “демонтажу” агітації з автовокзалу їм ніхто не протидіяв.

За словами організаторів акції, вони вважають Шарія “українофобом, який провадить кремлівську пропаганду в Україні та є ворогом України”. Також активісти повідомили, що “в міру сил та можливостей”, будуть знищувати агітацію будь-яких інших проросійських сил у місті, а також протидіяти акціям прихильників Шарія та іншим проросійським силам у Вінниці.

Нагадаємо, що прихильники Шарія намагалися вчиняти провокації під час агітаційного мітингу партії “Європейська солідарність” у Вінниці. Тоді артисти, що виступали на сцені, назвали їх “дебілами”, а між самими прихильниками проросійського політика та прихильниками “Європейською солідарності” виникали локальні сутички, яким протидіяла поліція. Того ж дня ЦВК скасувала реєстрацію Анатолія Шарія як кандидата на виборах до Верховної Ради.

Нагадаємо, що попереднє рішення ЦВК про реєстрацію Шарія в якості кандидатом в народні депутати того ж дня викликало осуд та протести громадськості. Активісти на Майдані Незалежності дали 24 години органам влади на скасування рішення про реєстрацію Шарія. Наступного дня ЦВК скасувало свою постанову про реєстрацію Шарія в якості кандидата.

Обурення суспільства передусім викликало відеозвернення Шарія, в якому він назвав українців “полукровками”. 

Читайте також: ЦВК зняла з виборів двох кандидатів в депутати на вінницьких округах

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.