У Вінниці активісти пофарбували майданчик “Рошен”, обписаний нецензурними словами. ФОТО

12:29
Автор: admin
Become a Patron!

Розмальований нецензурними словами і просто каракулями, з дірками розміром з футбольний м’яч, цей дитячий майданчик в Європейському саді попри все збирає десятки дітей одночасно. Адже іншого подібного місця для безкоштовних розваг малечі в цій частині міста, фактично, немає. 

Проте спаплюжений стан дитячого майданчика “Рошен” вже давно викликає нарікання молодих мам і просто пересічних вінничан, які не розуміють, як така ситуація може зберігатися в центрі міста вже протягом тривалого часу. Чому майданчик ніхто не ремонтує і не стежить за його охайним та безпечним станом?

Після одного з таких постів у соціальних мережах, де виклали фото упослідженого дитячого майданчика, вінницькі активісти вирішили самотужки виправити ситуацію. Тож сьогодні, 24 травня кілька хлопців з “Національних дружин” з ініціативи Андрія Вербецького прийшли на майданчик, аби хоча би зафарбувати нецензурні написи та надати майданчику більш-менш пристойний вигляд.

Хлопці прийшли на майданчик з фарбою кількох кольорів, розчинниками, лотками та валиками. Кажуть, весь реманент купували за власний кошт, витратили на все пів тисячі гривень. Фарбу підбирали під колір деталей майданчика, хоч і не всюди вгадали з відтінками. Прийшовши на місце, відразу взялися фарбувати. У цей час на майданчику гралися діти та перебували їхні батьки, однак протягом нашого там перебування, жоден не поцікавився, хто і навіщо фарбує майданчик і, звісно, не допоміг.

Хлопці кажуть, що більше не могли терпіти такого неподобства в центрі Вінниці та дивуються, чому ніхто з відповідальних осіб не звертає на це увагу. Звертаємо увагу, що зафарбовуючи нецензурні написи на майданчику, активісти також зафарбовують фірмові написи “Рошен”, які тут ще з моменту встановлення. На це запитання активісти сміються і кажуть, що нічого страшного в цьому не бачать.

“Якщо будуть з боку “Рошену” якісь претензії, то ми розцінимо це так, що написи “х*й, лох” і що там ще – це теж їхні товарні знаки, тому що вони в них намальовані на їхньому майданчику”, – жартують. 

 

Хто має стежити за нормальним станом майданчика?

Як вдалося з’ясувати Vежі, цей майданчик перебуває на балансі КП “Подільського інформаційно-туристичного центру”, що базується всередині Вежі Артинова. Керівник підприємства Володимир Ходацький так прокоментував ситуацію:

– Дитячі майданчики “Рошен” розташовані по всій Україні і вони знаходяться на балансі “Рошена”. Ми відповідаємо лише за прибирання всередині майданчика, – говорить чиновник.

Також Володимир Ходацький пояснив, що його підприємство ремонтувати самі гірки чи гойдалки не може, тому що це “нецільове використання коштів”.

– Такі написи потрібно перекривати у два-три шари і цього року вони (“Рошен” – ред.) сказали, що все зроблять. З 27 травня вони (Рошен – ред.) починають у Києві ремонтувати майданчики, а потім приїдуть до Вінниці і далі по всій Україні.

– От зараз ми змінювали на каруселях блоки, на яких гойдалки тримаються. Ми їх закручуємо, кувалдами забиваємо. Але спіймали дитину, яка тиждень ходила і розкручувала той блок. От він нічим не займається, лише ходить і розкручує це. Для чого воно йому? Це ж не один вечір, він тиждень ходив і крутив. Це дитя, років 14, у нього там неблагополучна сім’я… Але вже сказав, що більше так не буде. І дорослі бачать, що там роблять, але в поліцію не подзвонять. Та і чи приїде поліція?

Зазначив, що всі фото поламаних майданчиків варто надсилати на сайт “Рошена”, щоб балансоутримувачі майданчиків бачили їх актуальний стан і могли планувати ремонти.

Фото Миколи Геркалюка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.