У Вінниці 8 травня відбудеться жеребкування, де визначать учасників та розподілять майбутні квартири багатоповерхівки програми “Муніципальне житло” 

17:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 8 травня відбудеться жеребкування, де визначать учасників та розподілять майбутні квартири багатоповерхівки програми “Муніципальне житло”. Наразі в програмі зареєстровані 70 учасників.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

– Вже наступного понеділка, 8 травня, відбудеться жеребкування, де визначать учасників та розподілять об’єкти інвестування.

Нагадаю, йдеться про багатоповерхівку зі 161 квартирою та підземним паркінгом. Вартість 1 м2 житла у будинку складає 27 900 грн, та залишається однією з найнижчих на первинному ринку житла в місті, – йдеться в повідомленні.

 

 

Зазначено, що новий об’єкт “Муніципального житла” зводять на вулиці Привокзальній, 30.

Крім того, повідомляється, що на виконкомі затвердили рішення щодо Програми “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади”, а саме – про підсумки додаткової реєстрації кандидатів на участь у Програмі по VIII об’єкту, а також про уточнення квот.

Зазначається, що до програми долучились ще 16 нових учасників. Додаткова реєстрація охочих тривала наприкінці квітня у Вінниці.

Як вказують на сайті Вінницької міської ради, серед людей, які долучились до програми:

“Учасники бойових дій в російсько-українській війні” – 7 кандидатів;

“Інші категорії громадян” – 5 кандидатів;

“Молоді сім’ї” – 2 кандидати;

“Працівники закладів освіти і охорони здоров’я” – 1 кандидат;

“Особи з інвалідністю І групи” – 1 кандидат.

Загалом наразі у Програмі зареєстровано 70 учасників. Найбільша квота передбачена для учасників бойових дій в російсько-українській війні – їх 28.

Фото зі сторінки Андрія Очеретного