У Вежі Артинова знову відбудеться екскурсія виставкою «Вінниця. Україна. Незалежність»

13:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькій Вежі Артинова 5 березня відбудеться екскурсія виставкою «Вінниця. Україна. Незалежність».

Як повідомляє Музей Вінниці, цей виставковий проєкт присвячений вінницькому контексту відновлення української Незалежності та охоплює кінець 1980-х – початок 1990 років.

– Гласність, антиалкогольна кампанія, мітинги та спроби їх заборонити, політичні голодування, перші альтернативні вибори ще до Верховної Ради УРСР та перші вибори Президента України, підняття українського прапора у Вінниці вперше за майже 70 років та демонтаж пам’ятника Лєніну, – про все це та значно більше ви зможете довідатись, завітавши на виставку, – йдеться у дописі.

Цього разу екскурсію вестиме заступник директора Музею Вінниці з виставкової роботи Євгеній Сафар’янс. Захід розпочнеться о 17:30 у Вежі Артинова, що розташована по вулиці Миколи Оводова, 20.

Квитки коштують 30 гривень для дорослих та 15 гривень для дітей. Придбати їх можна безпосередньо перед початком екскурсії. Вхід для військовослужбовців, ветеранів та їхніх дітей безкоштовний. Кількість місць обмежена, тому їх необхідно бронювати у коментарях під дописом.

Фото – зі сторінки Музею Вінниці у Facebook

Читайте також: У Вінниці три дні триватиме практикум з волонтерського менеджменту

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.