У Тульчинській громаді оголосили Дні жалоби у зв’язку із загибеллю двох захисників – Андрія Швеця та Ростислава Покиньчереди

11:35
Become a Patron!

У Тульчинській територіальній громаді, що на Вінниччині, з 12 по 14 грудня оголосили Дні жалоби у зв’язку із загибеллю двох захисників – Андрія Швеця та Ростислава Покиньчереди.

Як повідомляє Тульчинська міська територіальна громада, на знак вшанування пам’яті захисників у Дні жалоби на всій території громади необхідно приспустити державні прапори України з траурною стрічкою на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування громади, підпорядкованих підприємств, установ та організацій, навчальних закладів. Також заборонено проведення концертно-розважальних заходів, спортивних змагань на території громади та внесені відповідні зміни до програм радіопередач.

Під час мінометного обстрілу поблизу села Невельське Донецької області 9 грудня отримав поранення, несумісні із життям, молодший сержант Андрій Васильович Швець. Він служив старшим стрільцем 3 МПВід 3 МПВ 1 МПР військової частини А2896. Мешканцю села Тарасівка був 41 рік. У нього залишилась мати, дружина, дитина та брат з родиною.

Про дату та час зустрічі воїна повідомлять згодом.

Також у боях за Україну 9 грудня загинув лейтенант Ростислав Васильович Покиньчереда – мешканець міста Тульчин. Захиснику був 21 рік. Його призвали на військову службу 20 липня 2018 року Тульчинським РВК Вінницької області. Він служив начальником групи розвідки штабу 3-го загону військової частини А3199.

Фото – зі сторінки Тульчинської міської територіальної громади у Facebook