У центрі Вінниці з’явилася скульптура мавпи з мавпеням. ФОТО

14:01
Автор: admin
Become a Patron!

Сьогодні вранці на Європейській площі біля одного з кафе встановили чергову скульптуру тварини. Цього разу поруч з щенятами і жабою з’явилася скульптура мавпячої родини. 

Фігуру мавпи з мавпенятком встановили на площі сьогодні вранці. Вона досить велика у порівнянні з рештою фігур, встановлених поруч, але водночас досить легка. Як повідомив Vежі скульптор Володимир Оврах, в майстерні синів якого було виготовлено мавпячу родину, фігура виготовлена із синтетичних смол і всередині вона порожня. Зверху фігура затонована під метал

 

 

 – Ми зробили її в межах оформлення території біля цього кафе. Це така мавпяча щаслива сім’я, – пояснює художник. 

Сама велика мавпа лежить на газоні на спеціальній “подушці”. На мавпі лежить її дитинча, а на плечі ще й розташувався невеличкий плазун. У пальцях нижньої лапи мавпа тримає банан.

 

 

Під час обговорення в редакції ми намагалися зрозуміти, якого конкретного ссавця зображено в скульптурі: шимпанзе, горилу чи може орангутана? Проте скульптор пояснив, що не ставилася задача відтворювати конкретний вид, тому це “збірний мавпячий образ”. А крім того Володимир Оврах не виключив, що невдовзі на цій галявині можуть з’явитися і нові скульптури.

Нагадаємо, що раніше на цій же місцині з’явився скульптурний фонтан “Дощик”, а також скульптура жаби, собачої родини і “грамофона”. Меценатами створення і встановлення всіх фігур виступили Олена та Сергій Капуста.

 

Також авторству майстерні “Оврах” належать і фігурки різноманітних птахів і тварин на Київському мосту.   

Фото Марини Сербінович

На Київському мосту з’явилася бронзова “родина єнотів”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.