У центрі Вінниці будують дитяче кафе зі скульптурами. ФОТО

9:16
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці на Європейській площі невдовзі з’явиться дитяче кафе. Нині тривають підготовчі роботи.

Згідно із проектом, розміщеним на паркані, що огороджує будівельний майданчик – на території майбутнього кафе влаштують освітлення, встановлять кілька скульптур, лавки та облаштують локацію з клумбами.

Проект майбутнього закладу

  

Кафе буде розташоване між дитячим майданчиком з одного боку та міським судом з іншого.

VежА звернулася до замовника робіт – ФОП «Капуста О. Б.», щоб довідатись подробиці концепції майбутнього закладу. Проте, коли точно розпочалися та коли мають завершитись роботи (що зазвичай має вказуватись на інформаційному плакаті), які особливості будуть в закладі (наприклад, чи буде там дитяча кімната) й взагалі як виглядатиме приміщення всередині – на жаль, з’ясувати протягом кількох годин не вдалося. За вказаним номером, посилаючись на зайнятість – пообіцяли передзвонити пізніше, проте згодом просто припинили брати слухавку.

Водночас як видно з інформаційного щита біля будівництва, біля кафе спорудять одну велику і кілька менших скульптур. Вочевидь. ідеться про композицію “Дощик”, яка складатиметься з фігур хлопчика і дівчинки, котрі стоять під парасолею. Раніше повідомлялося, що таку скульптуру планують відкрити до Дня міста.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.