У Центрах первинної медико-санітарної допомоги Вінниці надаватимуть кисневу реабілітацію після COVID-19

15:17
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Центрах первинної медико-санітарної допомоги Вінниці можна буде отримати безоплатну кисневу реабілітацію після COVID-19. 

Про це стало відомо під час сьогодні, 29 жовтня, під час засідання сесії Вінницької міської ради. Йдеться про 273 кисневих концентратори, які закупили для п’яти Центрів первинної медико-санітарної допомоги Вінниці.

Їх придбали за кошти державної субвенції (за результатами розподілу облдержадміністрацій). І на сесії депутати Вінницької міської ради проголосували за рішення про надання згоди на прийняття їх у комунальну власність.

За новими рекомендаціями МОЗ, хворі, які виписані після ковіду, але потребують кисневої терапії, тепер за допомогою цих кисневих концентраторів, будуть мати можливість вдома отримати кисневу терапію…. Що суттєво покращить перебіг на домашньому лікуванні хвороби та реабілітації для наших мешканців, зазначив під час сесії Павло Яблонський, секретар міської ради.

Олександр Шиш, директор Департаменту охорони здоров’я, зазначив у коментарі Vежі, що концентратори надаватимуть у тимчасове користування на безоплатній основі.

Сімейний лікар спостерігатиме за перебігом стану пацієнта, і коли необхідність кисневої підтримки зникне, концентратор буде повертатися в заклад…  Ми зараз напрацьовуємо механізм передачі у тимчасове користування. До понеділка цей механізм буде, – зазначив Олександр Шиш.

Ілюстративне фото – inforesist.org

Читайте також: Міська рада виділила 10 мільйонів гривень на закупівлю апаратів ШВЛ, CPAP і моніторів пацієнта

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.