У Терцентрі Вінниці для людей похилого віку проводять індивідуальні заняття з психологом

16:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування проводять індивідуальні заняття з психологом для людей похилого віку. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, послугу надають людям похилого віку, які стоять на обліку відділень надання соціальної допомоги вдома.

Зазначено, що після подання запиту на індивідуальне консультування, психологиня приходить до клієнта додому, де протягом години спілкується з людиною. При цьому фахівець базується на принципах конфіденційності, поваги до гідності й індивідуального підходу до кожної людини.

– Щоденний стрес, викликаний новинами про війну, повітряними тривогами та відключеннями світла, позначається на самопочутті людей похилого віку. Внаслідок чого може виникнути погіршення настрою, тривожні думки, стан безнадії та безпорадності, а також переважання сумних думок над оптимістичним мисленням, – інформують у ВМР з посиланням на фахівців Терцентру.

За словами психологині Терцентру Катерини Гук, через те, що люди не мають можливості поділитися своїми думками з кимось, то негативні думки починають докучати все частіше.

– Не дайте негативним емоціям повністю захопити Ваш внутрішній оптимізм. Обов’язково звертайтесь за допомогою, якщо її потребуєте, – говорить психологиня Катерина Гук.

Телефон Терцентру – 0432 670 590. Фейсбук-сторінка (де є більше інформації про послуги Терцентру) – ТУТ.

Ілюстративне фото – mezhova.otg.dp.gov.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.