У приватному секторі Вінниці влітку планують оновити 23 криниці загального користування

13:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

У приватному секторі Вінниці розпочали поточний ремонт криниць загального користування. Протягом літа планують оновити 23 криниці, які розташовані на територіях 15 квартальних комітетів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, наразі працівники підрядної організації на своїй базі завершують зварювальні та інші підготовчі роботи і приступають до виконання ремонтів безпосередньо на об’єктах.

Голова Асоціації органів самоорганізації населення міста Наталія Панчук зауважила, що ремонту підлягають ті  колодязі, які мають суттєві пошкодження навісів чи хатинок, потребують оновлення металевих конструкцій чи підмостків, заміни відер, ланцюгів тощо:

Свідченням завершення такої роботи є безпечність усіх конструкцій колодязя, як то кажуть, – від лави до дашка, а також їх свіжий естетичний вигляд, що заграє новими фарбами. Крім того, після завершення ремонту підрядник здійснює процедуру очищення води. А заразом фахівці Держспоживслужби беруть її проби, щоб дослідити на предмет шкідливих витоків із каналізації чи вигрібних ям. Про результати аналізу води населення повідомляють в оголошенні, яке розміщують на криниці.

Йдеться, що роботи зі знезараження проводяться двічі на рік. Нещодавно завершилося весняне хлорування. Вчергове такий захід проведуть восени. Якщо у населення є пропозиції щодо покращення структурних елементів криниць загального користування, в Асоціації просять подавати їх до своїх квартальних комітетів. У липні буде формуватися відповідне замовлення до бюджету на наступний рік.

У Вінниці налічується 617 колодязів. З них 450 знаходяться у приватному секторі міста.

Фото – ВМР

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.