У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики

12:26
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У приватному секторі Вінниці розпочався ремонт дитячо-спортивних майданчиків.

Як повідомляє Вінницька міська рада, роботи з оновлення 26 дитячих ігрових та спортивних майданчиків розпочались на початку травня і триватимуть до середини літа.

Як розповіли в Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця, йдеться про технічне обстеження та ремонт конструкцій таких майданчиків, що перебувають на балансі об’єднання та розташовані на території приватної забудови. Такі роботи проводять щорічно – це обов’язкові заходи, які проводять щорічно.

В Асоціації наголошують, що належний стан ігрових та спортивних майданчиків – це передусім про безпечність для користувачів, зокрема – дітей. Голова Асоціації органів самоорганізації населення м. Вінниця Наталія Панчук зазначає:

– Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи благоустрою. Через активну експлуатацію, а особливо в зимовий період – внаслідок температурних коливань, – металічні та дерев’яні конструкції зазнають чималого шкідливого впливу. Можуть ламатися, деформуватися, піддаватися корозії. Щоб не допустити випадків травмувань людей на гірках, гойдалках, тренажерах тощо, ми й проводимо щорічний огляд майданчиків та забезпечуємо ремонт усіх аварійних елементів. 

Так, працівники підрядної організації здійснюють технічне обслуговування конструкцій, замінюють зношені елементи, оновлюють чи підтягують підшипники та кріплення, усувають інші недоліки.

Фото з сайту ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.