У пришкільних таборах Вінниці цьогоріч зможуть відпочити понад п’ять тисяч дітей

8:12
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Незабаром у Вінниці розпочнуть роботу пришкільні табори. Планують, що там зможуть відпочити понад п’ять тисяч дітей. 

Наразі Вінниця перебуває у жовтій карантинній зоні, а тому дозволено організацію роботи пришкільних літніх таборів, розповіла радіо “Місто над Бугом” очільниця департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Такі табори працюватимуть з 8 по 25 червня і їх зможуть відвідувати учні початкових класів. Загалом планують відпочинок 5300 дітей. Пандемія коронавірусу все ж вносить свої корективи, а тому цьогоріч будуть визначені обмеження щодо кількості дітей та проведення заходів. Для прикладу, дозволено проводити заходи просто неба за умови дотримання соціальної дистанції, а ось влаштовувати для дітей багато поїздок — забороняють.

– Ми визначаємось з кількістю вожатих, загонів. Ми тільки починаємо збирати заяви. Цього року, у зв’язку з Постановою головного санітарного лікаря і Міністерства охорони здоров’я, особливі вимоги до організації дозвілля: не можна нікого запрошувати, можна тільки своїми силами, нові вимоги до харчування, — розповіла Оксана Яценко.

Щоправда, пришкільні табори не будуть влаштовувати у тих закладах, де наразі тривають ремонтні роботи. У Вінниці це школи № 2 та №13, а також Палац дітей та юнацтва. Додають, що існують певні обмеження щодо санітарних норм, а тому не всюди у Вінницькій міській ОТГ зможуть працювати пришкільні табори. Для прикладу, їх заборонено організовувати у Стадниці, а у школі в селі Великі Крушлинці відсутній харчоблок для роботи табору.

Головне фото з архіву Vежі

Читайте також: Нові столи, харчоблоки та обладнання: у Вінниці оновлюють школи та влаштовують літні табори. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.