У понеділок в частині Вінниці протягом доби не буде водопостачання

17:33
Become a Patron!

У трьох мікрорайонах Вінниці – Тяжилів, Старе місто та Замостя – з 5 вересня (понеділок, з 9:00) до 6 вересня (вівторок, до 8:00) не буде холодної води. 

Як повідомляє «Вінницяоблводоканал», води тимчасово не буде на Вінницьких Хуторах, у житловому комплексі «Індустріальний», ЖК «Сімейний», ЖК по вулиці Покришкіна та на Бучми.

Ця ситуація пов’язана з аварійним витоком на водоводі по вул. Гонти та несправністю засувки діаметром 600 мм. Для ліквідації витоку фахівці виконають заміну засувки діаметром 600 мм по вул. Гонти, – зазначають у дописі.

Вже 6 вересня відбудеться переведення на резервну лінію, тому вода буде постачатись за тимчасовою схемою: холодної води не буде лише по вул. Гонти 41, 43, Гната Мороза 104, ЖК по вул. Покришкіна.

Зазначено, що фахівці «Вінницяоблводоканал» протягом 6-8 вересня проведуть основні роботи з ліквідації витоку на магістральному водоводі діаметром 800 мм. До 9 вересня (п‘ятниця 23:00) мешканців зазначених мікрорайонів переключать на основну лінію водопостачання та відновлення нормативного тиску.

Витік на водоводі технічно надзвичайно складний. Просимо мешканців вказаних мікрорайонів з розумінням поставитися до ситуації та впродовж вихідних 3-4 вересня подбати про добовий запас води, – додають у дописі.

Фото – Pixabay

Читайте також: Ремонтні роботи комунальних служб: де у Вінниці 2 вересня тимчасово не буде світла чи води

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.