У “Подільському зоопарку” у відкритий вольєр випустили чорного лелеку

15:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відтепер відвідувачі зоопарку можуть поспостерігати за червонокнижним чорним лелекою. Притулок птаху надали ще восени, а зараз його випустили у відкритий вольєр.

На сторінці “Подільського зоопарку” розповідають, що лелека живе у товаристві рудих індиків та білого журавля. Минулого року птаха знайшли у Літині й до зоопарку чорного лелеку передала Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Додають, що лелека добре пережив зиму та весь час перебував у зимівнику. Тепер він гуляє у відкритому вольєрі та добре харчується.

– Ми годуємо його рибою і морепродуктами, зазначає директор зоопарку Євгеній Ткачик. – Він їсть креветки, кальмари. За одну добу ця червонокнижна птаха може з’їсти до 300 грамів риби та морепродуктів.

Щоправда, за словами директора зоопарку, лелека відстає у фізіологічному розвитку. У птаха проблеми із серцем, недорозвинуті легені, а ще він не може літати. Саме тому випускати у дику природу його не будуть, оскільки через проблеми зі здоров’ям він може стати легкою здобиччю для хижаків.

Фото: Подільський зоопарк

Читайте також: Приматів з “Подільського зоопарку” випустили у відкритий вольєр. ФОТО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.