У парку Дружби народів облаштовують алею-«вишиванку». ФОТО

12:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У парку Дружби народів на Вишеньці розпочали реалізацію одного з проектів, який переміг у минулорічному конкурсі «Бюджет громадських ініціатив». На території парку з’явиться «вишивана» алея.

На сторінці «Вінницязеленбуду» у Facebook повідомляють, що незабаром у парку Дружби народів буде комфортніше відпочивати. Сьогодні, 6 травня, там розпочали роботи з благоустрою.

 

Передбачено встановити лавки, ліхтарі та бруківку-«вишиванку». До речі, планують встановити лавки-гойдалки з дерев’яною аркою.

– З кожним роком наші вінничани стають ще патріотичнішими. Завдяки цьому відроджуються старі традиції, гуляння. Все популярнішим стає парад вишиванок, а свято Івана Купала взагалі стало однією із візитівок парку Дружби народів, – йдеться у дописі.

– Головна мета цього проекту – це ще один патріотичний куточок на території Вінниці, де відпочиває багато вінничан та гостей нашого міста. На наш погляд, це стане однією із популярних фотозон та зон відпочинку містян, адже українська вишиванка – це один з елементів української символіки.

Додамо, що облаштування стежки у парку з орнаментом української вишиванки – один із проектів-переможців минулорічного «Бюджету громадських ініціатив».

Авторка проекту – Анжеліка Ремішевська. За реалізацію її ідеї свої голоси віддали 1332 вінничан. Щоправда, на графіці проекту візерунок дещо відмінний від того, який нині створюють на території парку.

 

У березні Департамент комунального господарства та благоустрою оголосив тендер на роботи. Надати могли щонайбільше 165 279 гривень. Переможцем закупівлі став ФОП Олександр Колісник. Він погодився виконати роботи за 165 045 гривень.

Читайте також: Більше грошей та онлайн-заявки: у травні розпочнеться конкурс «Бюджет громадських ініціатив»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.