У Панчук – струс мозку, а в Давиденко – забій грудної клітини

17:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У результаті сьогоднішньої сутички депутаток вінницької міської ради Ганни Давиденко («Батьківщина») та Наталії Панчук («ВЄС»), остання отримала струс мозку та закриту черепно-мозкову травму.

Про це Vежі повідомила завідувачка приймального відділення Міської клінічної лікарні №1 Тетяна Козлова.

  • Я оглянула пацієнтку, яку доставила швидка допомога. Вона звернулася після ситуаційно невротичного стану з вираженою головною біллю, нудотою, запамороченням. Зі слів хворої, стались неприємності: у неї на тілі були подряпини. Вона казала що її вдарили головою об стіну.
  • Я викликала хірурга, невролога: оглянули, виявили дуже високий тиск не дивлячись на те, що «швидка допомога» вводила їй магнезію, димедрол та анальгін. Потім ми їй ще додали каптопрес.
  • У неї закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, її відвезли до нейрохірурга в лікарню швидкої допомоги.

Водночас Ганна Давиденко також звернулася до лікаря, який встановив постраждалій депутатці діагноз «Забій грудної клітини» та охарактеризував вид травми як «виробничу».

Нагадаємо, що сьогодні, 28 квітня, після звершення сесії Вінницької міської ради відбулася бійка між депутатками Ганною Давиденко та Наталією Панчук. Давиденко вимагала у Панчук ознайомити її з протоколом квартального комітету «Тяжилів» про визнання діяльності депутатки «незадовільною». У відповідь Панчук відмовилася надавати Давиденко цей документ та запропонувала звернутися до міської ради з офіційним запитом.