У Мюнхені на Кубку світу з кульової стрільби “золото” здобув паралімпієць з Вінниці Олексій Денисюк

11:44

За результатами передостаннього дня Кубка світу з кульової стрільби збірна команда України поповнила свій медальний залік. Одним з тих, хто виборов “золото”, є паралімпієць Олексій Денисюк з Вінниці.

Як повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю України, змагання відбуваються у Мюнхені. За чотири змагальні дні кубку світу українські спортсмени здобули чотири золоті, дві срібні та шість бронзових медалей.

Водночас за результатами четвертого, передостаннього дня, збірна команда України показала такі результати:

Андрій Дорошенко та Ірина Щетнік здобули “золото” у вправі R10 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів, командний мікст, клас SH1)
Олексій Денисюк – золото у вправі Р5 (швидкісна стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів, змішана дисципліна, клас SH1).

У цьому кубкові світу беруть участь 220 спортсменів з 33 країн світу. Україна представлена лише восьма парастрілками, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки Національного комітету спорту людей з інвалідністю України у Facebook