У мережі показали, як триває будівництво нового корпусу лікарні швидкої допомоги у Вінниці. ВІДЕО

14:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

На фейсбук-сторінці міського голови Вінниці Сергія Моргунова показали, як триває будівництво нового корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги. 

Зазначається, що це наймасштабніший медичний проект в країні, який реалізує міська громада. Як йдеться у відео, новий корпус лікарні, який будується на вул. Київській, 68, матиме загальну площу в 3000 квадратних метрів, його вартість – 260 мільйонів гривень.

Особливість проекту зокрема і в тому, що автомобіль “швидкої” зможе заїжджати безпосередньо в будівлю, таким чином зникне необхідність транспортувати пацієнта з вулиці в приміщення.

На першому поверсі планують облаштувати відділення екстреної медичної допомоги з протишоковим залом, на другому – реанімація на 18 робочих місць. На третьому поверсі розташується ургентний операційний блок із залою телемедицини.

Загалом новий корпус розрахований на 24 ліжки, сюди привозитимуть усіх пацієнтів, яких доставить служба “103”, адже лікарня є опорною для Вінницького госпітального округу.

 

Нагадаємо, що уряд відмовив Вінниці у фінансуванні створення нової лікарні “швидкої допомоги”, що раніше було передбачено в межах фонду соціально-економічному розвитку. Ідеться про суму близько 54 мільйонів гривень.

– На жаль, сьогодні, я думаю через певні економічні проблеми, згорнули фінансування по фонду соціально-економічного розвитку. Нам відмовлено в фінансуванні 54 мільйонів на лікарню швидкої медичної допомоги. Ці кошти передбачалися на будівництво та обладнання лікарні, – повідомив Сергій Моргунов в інтерв’ю наприкінці минулого року.

Читайте також: Найбільший проект Вінниці: як будують новий корпус лікарні на Київській. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.