× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Медвежому Вушку чиновники урочисто відкрили вбиральню. ФОТО

13:56
Автор: Vежа

Урочисте перерізання стрічки, чиновники та депутати з усього району, кульки на стінах та офіційні оглядини сантехніки: у селі на Вінниччині “з почестями” відкрили звичайну вбиральню у школі. 

Про “непересічну подію” стало відомо з публікації на офіційному сайті Вінницької районної державної адміністрації. Як йдеться в повідомленні, це відбулося ще восьмого лютого.

На відкритті вбиральні були присутні голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, сільський голова Павліна Роздайбіда, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, директор Медвеже-Вушківської СЗШ І-ІІІ ст. Леонід Розпутня, депутат районної ради Тетяна Закревська та педагогічний колектив.

Як видно з фотографій, на честь відкриття вбиральні приміщення прикрасили кольоровими надувними кульками. А головним елементом свята стало урочисте перерізання стрічки на вході до туалету.

“Очільники району і сільський голова традиційно перерізали довгоочікувану стрічку та із задоволенням оглянули відремонтоване приміщення” – ідеться в офіційній публікації.

 

Сайт райдержадміністрації повідомляє, що “на ремонт внутрішньої вбиральні були залучені кошти районного бюджету, бюджету сільської ради та Дослідного господарства Подільської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААН України в сумі близько 300 тис. грн”.

Прикметно, що вбиральня у сільській школі пристосована для використання людьми з інвалідністю та навіть має окремі відгороджені кабінки.

 

 – Я дуже задоволений даною проробленою роботою. Окремо хочу відмітити, що сучасна вбиральня пристосована і для дітей з особливими потребами, а це дозволить їм відчувати себе рівними між своїми однолітками. Було докладено багато зусиль для того, щоб створити комфорті умови для задоволення потреб дітей в навчальному закладі і результат виявився вартим цих зусиль, – сказав під час відкриття голова райдержадміністрації Михайло Демченко.

Нагадаємо, раніше Мережу обурив відреставрований туалет у Маріуполі, де за мільйон гривень не змогли встановити навіть огорожі між унітазами.

Аналогічний ремонт у шкільній вбиральні відбувся і в м. Бровари на Київщині, де поклали нову яскраву плитку, однак також не встановили кабінки.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.