У Липовці поліція перевіряє інформацію про підкуп виборців. ВІДЕО

15:06
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Поліція перевіряє інформацію про підкуп виборців під час позачергових виборів Липовецького міського голови. Правоохоронці, зокрема, задокументували факт отримання місцевими мешканцями коштів у сумі 250 гривень.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

– 29 жовтня на спецлінію поліції 102 надійшло повідомлення про роздачу грошових коштів представниками одного з кандидатів на голову місцевої територіальної громади.

Слідчо-оперативна група поліції спільно з поліцейськими відділу захисту інтересів суспільства і держави задокументували факт отримання місцевими мешканцями коштів у сумі 250 гривень. Видачу грошей у місцевому магазині організувала депутатка Липовецької міської ради від однієї з політичних сил, представленої на місцевих виборах, – повідомляють в поліції.

На відео, опублікованому поліцією, жінка заперечує свою причетність до передачі коштів. Разом з тим, чоловік, якому кошти, за версією правоохоронців, передавали, підтвердив факт отримання.

 

– Усі обставини події з’ясовуються в межах відкритого 11 жовтня слідчим управлінням поліції кримінального провадження за ч. 4 ст. 160 КК України (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму).

Це кримінальне провадження розпочато на підставі отриманої інформації про те, що невідомі особи за попередньою змовою упродовж вересня цього року здійснювали надання виборцям неправомірної вигоди, що супроводжувалось передвиборною агітацією, згадуванням імені одного із кандидатів на посаду Липовецького міського голови та назви політичної партії, яка висунула кандидата на місцевих виборах, – зазначають у поліції.

За вказаний злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років. Наразі розслідування триває.

Зазначимо, що 31 жовтня у місті Липовець відбудуться позачергові вибори на посаду міського голови. Вибори відбудуться у зв’язку з припиненням повноважень Липовецького міського голови Миколи Грушка у грудні 2020 року.

Фото – ГУНП у Вінницькій області