У громадах, які приєдналися до Вінниці, працюватимуть консультанти соцпослуг

13:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У громадах, які приєднались до Вінниці, відкриють віддалені робочі місця. Це роблять для того, щоб вінничани, які мешкають у приміських селах, отримували там якісні соціальні послуги.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов, вінницький міський голова. З його слів, вже сьогодні, 5 січня, перші консультації з питань соцзахисту отримали мешканці Вінницьких Хуторів, Писарівки, Стадниці та Малих Крушлинців.

– Наша мета – налагодити прийом громадян у кожному старостинському окрузі – за аналогією з тим, як це вже працює у Десні, яка приєдналася до Вінниці ще у 2019 році, – зазначив Сергій Моргунов. – Важливо організувати зручні соціальні сервіси для людей різних категорій: представників старшого покоління, сімей з дітьми, молоді. Наразі мешканці приєднаних територій вже можуть отримати понад 10 видів послуг соціального спрямування. Фахівці профільного департаменту проаналізують, які з них є найбільш затребуваними, щоб створити оптимальну модель роботи.

Крім цього міський голова зазначив, що паралельно у місті працюють над облаштуванням віддалених робочих місць адміністраторів “Прозорого офісу”.

– Не потрібно буде їхати у Вінницю, щоб оформити, наприклад, реєстрацію місця проживання. Цю послугу незабаром люди зможуть отримати у своєму селі, у приміщенні колишньої сільської ради, – йдеться у повідомленні.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: У Вінницькій міськраді обрали заступників мера, призначили старост та сформували депутатські комісії

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.