У госпіталі ветеранів війни планують капітально відремонтувати систему централізованої подачі кисню

13:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни планують капітально відремонтувати систему забезпечення централізованої подачі кисню.

Згідно з тендерною документацією, на це передбачено щонайбільше 2 228 087 грн (з ПДВ). Наразі приймаються заявки на виконання робіт. Зокрема переможець торгів має облаштувати киснепровід на опорах, внутрішні мережі, центральний кисневий пункт, звукове оповіщення при падінні тиску в системі киснезабезпечення, систему пожежної сигналізації тощо.

Серед конструкцій, які мають встановити у приміщеннях клінічного госпіталю вказані кисневі розетки (9 шт), кисневі медичні настінні вентилі з настінним дозатором кисню та зволожувачем (83 шт), редуктор кисневий (2 шт), рампа киснева на 5 балонів (2 шт), підігрівач кисню (2 шт) та багато іншого.

Аукціон розпочнеться 2 червня, і якщо на ньому визначать переможця, усі роботи він має виконати до 1 вересня 2021 року.

Зазначимо, що минулого місяця голова Вінницької облдержадміністрації розповів про попередню домовленість із ПрАТ “Лінде Газ Україна” (м. Дніпро) на постачання обладнання для зберігання та газифікації рідкого медичного кисню для обласного “Клінічного центру інфекційних хвороб”, а також госпіталю ветеранів війни та ВОПНЛ ім. Ющенка.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: Невидимий рятівник: що таке медичний кисень та чи достатньо його на Вінниччині

Читайте також: У Вінниці киснем забезпечено 93% ліжок для пацієнтів з COVID-19

Читайте також: Степанов: Кабмін дозволив використання технічного кисню для підтримки хворих на COVID-19

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.