У Гайсинській лікарні, де приймають хворих на COVID-19, встановили газифікатор для медичного кисню

17:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Гайсинській центральній районній лікарні завершують роботи по облаштуванню кріогенного газифікатора. Це одна з опорних лікарень, яка приймає хворих на COVID-19.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації. Там зазначили, що відтепер ця лікарня киснево незалежна, адже має кілька джерел постачання кисню до пацієнтів:

– кисневу станцію,
– кріогенний газифікатор.
– 225 кисневих балонів.

У 2021 році було прикладено максимум зусиль, аби забезпечити повноцінну кисневу мережу у наших закладах. Сьогодні ми маємо майже 3000 ліжок, які забезпечені централізованою подачею кисню, зазначила Ольга Задорожна, директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА.

Головний лікар Гайсинської ЦРЛ Ігор Кохан розповів, що наразі у закладі перебуває 74 хворих на COVID-19, з яких 6 пацієнтів в реанімаційному відділені. 95% пацієнтів не вакциновані.

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов, який проінспектував роботи, також зауважив, що первинна ланка Вінниччини отримала 903 кисневих концентратори. Тож лікарі, за потреби, даватимуть їх пацієнтам додому.

Детальніше про фінансове заохочення за програмою “єПідтримка” за ЦИМ посиланням.

 

Фото –  facebook.com/vinobldoz

Читайте також: Кисневі станції отримають ще п’ять медичних закладів Вінниччини

Читайте також: У “Клінічному Центрі інфекційних хвороб” встановили кріогенний газифікатор для медичного кисню. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.