У “Фельдман Екопарк” на Харківщині шукають шляхи для вивезення тварин

14:53
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

“Фельдман Екопарк” поблизу Харкова сильно постраждав після обстрілів. Адміністрація екопарку шукає шляхи для вивезення тварин та просить про допомогу.

Про це повідомляється у дописі на сторінці екопарку.

– Екопарку більше немає. Зараз про це можна говорити абсолютно точно. Вчора і сьогодні він знову зазнав масованих обстрілів і бомбардувань. Інфраструктура зруйнована, вольєри зруйновані.

Найбільша проблема – це великі хижаки. Їхні вольєри поки що дивом зберігають цілісність, але ще один обстріл – і леви, тигри, ведмеді, що збожеволіли від страху, можуть опинитися на волі і піти у бік Харкова або в прилеглі селища. Ми цього допустити не можемо. Вирішення проблеми на сьогодні немає. Наші фахівці зараз розглядають можливість обладнати для них – хоч би для деяких – тимчасове житло у Чутовому Полтавської області.

Якщо цього не вийде, то єдиний варіант, що залишається у нас, – це приспати хижаків. Про це боляче говорити, але пріоритет зараз – це життя людей.

Інших тварин, які все ще залишаються на території Екопарку і вижили, яких також можна вивезти, нам також потрібно терміново евакуювати. Для цього нам не обійтися без вашої підтримки – реквізити для пожертвувань ТУТ, – зазначено в дописі.

Разом з тим, як зазначає засновник екопарку, Олександр Фельдман, на відео, “сьогодні ухвалюються рішення, у нас час до вечора, або всіх (великих хижаків – авт.) умертвити, приспати, або прийняти варіант їхнього перевезення. Жодних шансів, ідей, і жодного місця, щоб їх перенаправити, немає. Якщо буде знайдено якусь ідею, можливо, когось врятуємо, може, маленьких ягуарів, пантер. Але всі дорослі тварини, швидше за все, будуть знищені”.

UPD: 14:31 – UAnimals повідомляють, що “сконтактували з керівництвом екопарку та домовились про евакуацію звірів до притулку диких тварин Наталії Попової, яка готова забрати їх усіх”. Також активісти розповіли, що знайшли клітки для евакуації та інтенсивно працюють над вирішенням питання логістики. Станом на 14:31 UAnimals здійснювали переговори стосовно кількості та видів тварин.