У двох громадах на Вінниччині попередили незаконне використання 52 гектарів землі

12:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У двох громадах на Вінниччині, Липовецькій та Райгородській, попередили незаконне використання 52 гектарів землі загальною вартістю 17 мільйонів гривень.

Як повідомляє Вінницька обласна прокуратура, скасовано рішення Немирівського районного суду після апеляції прокуратури. Раніше районний суд незаконно визнав право на постійне користування земельною ділянкою за громадянами у порядку спадкування. Однак, за законом це право не може бути частиною спадщини і не може спадкуватися.

Тож за реагування прокуратури у Райгородській сільській громаді попередили протиправне використання 50 гектарів землі сільськогосподарського призначення. Його вартість становить понад 13 мільйонів гривень.

Також у 2016 році на території Липовецької міської громади у приватне володіння незаконно вибуло 2 гектари землі сільськогосподарського призначення внаслідок «подвійної» приватизації. Його вартість складає 3,6 мільйона гривень. Тому прокуратура заявила позов до Липовецького районного суду про витребування земельної ділянки з приватної у комунальну власність громади. Його судом задоволено.

Ілюстрація – glavcom.ua

Читайте також: У Вінницькій громаді чоловік незаконно заволодів ділянкою площею в понад один гектар

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.