У боях за Україну загинули троє захисників з Вінниччини

14:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Захищаючи Україну, загинули троє військових з Вінниччини – Євген Яблонський з Вапнярської громади,  Андрій Чабан з Калинівської громади та Роман Водзяновський з Барської громади. 

Як повідомляє Вапнярська територіальна громада, під час бойового завдання під селищем Опитне на Донеччині загинув Євген Юрійович Яблонський. Гранатометнику першого механізованого відділення першого механізованого взводу восьмої механізованої роти третього механізованого батальйону було 29 років.

У Калинівській громаді сповістили, що 13 січня під час артилерійського обстрілу у бою під Бахмутом на Донеччині загинув Андрій Чабан. Мешканцю Корделівки було 33 роки.

Після закінчення 9 класів він вступив у Вінницький політехнічний технікум, а згодом закінчив Київський державний університет харчових технологій та здобув спеціальність програміста. Військову службу Андрій Чабан проходив у Національній гвардії України. З 2014 року у складі в/ч 3008 брав активну участь у АТО. З початком повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на сході країни у складі військової частини 3028 НГУ. У Героя залишилися батьки, брат, дружина та син.

Також у Барській громаді повідомили, що загинув Роман Анатолійович Водзяновський. Захиснику було 34 роки.

– Чоловік, батько, син, друг, товариш, побратим, цвіт нашої нації…Роман – один із новітніх Героїв. З перших днів війни Герой пішов добровольцем до територіальної оборони, а згодом і на фронт, де віддав своє життя за Україну, мир, незалежність, за нас, – йдеться у дописі.

Зазначено, що чин поховання відбудеться завтра, 19 січня, у селі Маньківці Северинівської громади.

Фото зі сторінок Вапнярської, Калинівської та Барської територіальних громад, ілюстративне фото – 5.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.