У боях за Україну загинули шестеро захисників з Вінниччини

15:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини: Ігоря Ноябродського, Юрія Козуба, Артура Андрейчука, Віктора Висельського, Сергія Когута та Євгенія Медведева.

– Стало відомо, що на Донеччині 27 березня загинув Ігор Ноябродський. Зазначено, що він закінчив 17-ту фізико-математичну гімназію, а потім будівельний факультет Вінницького політехнічного інституту. Чоловік був випускником факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії. Коли розпочалось масштабне вторгнення, відразу пішов записуватись до війська. Сьогодні відбулось прощання із загиблим.

– На Донеччині ще 29 червня загинув Юрій Козуб з Калинівської громади. З того часу рахувався безвісти зниклим і лише тепер вдалося повернути тіло Героя. Захиснику було 36 років. В перший день повномасштабної війни він пішов добровольцем захищати Україну. Сьогодні відбувся чин поховання.

– На Донеччині 14 серпня під час танкового бою загинув Артур Андрейчук. Захисник навчався в 35-й школі, а згодом здобув професійну освіту в Одеському національному економічному університеті. Чоловік служив старшим сержантом в окремій механізованій бригаді ЗСУ.

– На Донеччині 15 серпня внаслідок обстрілів артилерією противника та безпосереднього бойового зіткнення загинув Віктор Володимирович Висельський – мешканець с.Кинашів Тульчинської громади. Захиснику було 50 років. Солдат був старшим оператором відділення протитанкових ракетних комплексів.

– На Донецькому напрямку 16 серпня загинув Сергій Когут – мешканець Гайсинської громади. Чин похорону відбудеться завтра, 24 серпня.

– У Запорізькій області 17 серпня загинув Євгеній Медведєв – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 33 роки. Сьогодні, 23 серпня, загиблого захисника зустрічали “живим коридором”. Також у громаді оголошено День жалоби.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – apostrophe.ua