У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

15:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель семи захисників з Вінниччини: Дмитра Чечела, Василя Килівника, Вадима Ілика, Романа Бевза, Олександра Покорського, Юрія Товстого та Олександра Китасюка.

– На Донеччині під час авіаційного обстрілу загинув 27 серпня Дмитро Чечел – мешканець села Агрономічне. Захиснику було 38 років. Вчора, 5 вересня, відбувся чин похорону.

– У Запорізькій області у результаті стрілецького бою, мінометного та артилерійського обстрілу 29 серпня загинув сержант Василь Килівник – мешканець Тростянецької громади. Захисник служив водієм розвідувального відділення взводу розвідки спеціального призначення батальйону оперативного призначення однієї з військових частин. Вчора, 5 вересня, загиблого героя зустрічали “живим коридором”.

– На Запорізькому напрямку 29 серпня загинули двоє бійців: Вадим Ілик та Роман Бевз. Сьогодні, 6 вересня, у Вінницькі громаді відбулось прощання.

Вадиму Ілику було 39 років. Чоловік народився у с. Вінницькі Хутори, де зростав та проживав. Вадим взяв до рук зброю від початку АТО у 2014-му, за рік пройшов кілька бойових ротацій. Без батька залишився 5-літній син.

Роману Бевзу було 33 роки. Він навчався у 8-й загальноосвітній школі, а потім вступив до Вінницького технічного фахового коледжу. Після здобуття освіти відслужив строкову військову службу та розпочав свій трудовий шлях.

– У боях за Україну 2 вересня загинув Олександр Дмитрович Покорський – мешканець Немирівської громади. Завтра, 7 вересня, відбудеться прощання із загиблим.

– На Луганщині 2 вересня загинув Юрій Юрійович Товстий – мешканець села Северинівка Тростянецької громади. Захиснику було 36 років. Сержант служив стрільцем номеру обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону однієї з військових частин.

– На Херсонщині 2 вересня загинув Олександр Китасюк – мешканець села Носиківка Шаргородської громади. Захиснику було 50 років. Про місце та час поховання Олександра буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Фото – depositphotos.com

Читайте також: Стало відомо про загибель 16 захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.