У боях за Україну загинули десятеро захисників з Вінниччини

14:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель десятьох захисників з Вінниччини: Млінкова Олександра Леонідовича, Дмитра Ткачука, Бевза Сергія Андрійовича, Пригаріна Володимира Володимировича, Матющенка Руслан Анатолійович, Крижнія Богдана Володимировича, Лопатинського Вадима Анатолійовича, Штефанюка Руслана Івановича, Чернія Сергія Петровича та Павла Радецького.

– На Донеччині 24 квітня загинув Млінков Олександр Леонідович – мешканець Гайсинської громади. Він став на захист України ще у лютому 2023 року. Службу проходив на посаді солдата, стрільця-санітара.

– На Донеччині 24 квітня загинув Дмитро Ткачук – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 35 років. Він став на захист України у лютому 2023 року. У громаді сьогодні, 1 травня, оголошено Днем жалоби.

– На Донеччині 24 квітня загинув Бевз Сергій Андрійович – мешканець Гайсинської громади. Боєць був мобілізований у лави Збройних Сил України у вересні минулого року. Службу проходив на посаді солдата-навідника кулеметного взводу.

– На Донеччині 25 квітня загинув Пригарін Володимир Володимирович – мешканець Хмільницької громади.

– У боях за Україну 27 квітня загинув Матющенко Руслан Анатолійович – мешканець с. Міжлісся Барської громади.

– На Харківщині 27 квітня загинув Крижній Богдан Володимирович – мешканець села Тиманівка Тульчинської громади. Солдат служив номером обслуги гранатометного відділення.

– На Луганщині 28 квітня загинув Лопатинський Вадим Анатолійович – мешканець Могилів-Подільської громади.

– У боях за Україну після важкого поранення 30 квітня загинув Штефанюк Руслан Іванович – мешканець Сутисківської громади.

– У боях за Україну загинув Черній Сергій Петрович – мешканець Козятинської громади.

– На Донеччині внаслідок влучення БПЛА загинув Павло Радецький – уродженець Калинівки. Захиснику було 24 роки. До війська його мобілізували у липні 2022 року. Спочатку військовослужбовець проходив службу в одній із військових частин на Вінниччині, а в березні 2023 року його відправили на фронт.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – kyiv.depo.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель дванадцятьох захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.