У боях за Україну загинули десятеро захисників з Вінниччини

14:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель десятьох захисників з Вінниччини: Давида Іщенка, Сергія Козачка, Владислава Червінського, Миколи Бондарюка, Володимира Коломійця, Олександра Резніка, Миколи Лозінського, Романа Буженка, Олександра Козедри та Вадима Цимбалюка. 

– При виконанні бойового завдання 20 травня загинув Давид Валерійович Іщенко – мешканець Ладижинської громади. Солдат Збройних сил України був сапером. Вчора, 1 серпня, відбулась церемонія прощання з Героєм.

– На Донеччині 30 липня внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Сергій Володимирович Козачок – мешканець с.Мала Киріївка Бершадської громади. 

– На Запоріжжі 27 липня під час атаки ворожими дронами загинув Владислав Червінський – мешканець Жмеринської громади. Захиснику було 24 роки. 

З 2019-го року військовий виконував службово-бойові завдання на Донеччині, рятуючи життя військових, які боронили кордони на сході України в ході антитерористичної операції. Військовий медик тривалий час виконував завдання в “найгарячіших точках”. Він ніс службу на Бахмутському напрямку та рятував життя побратимів на Запорізькому напрямку.

У березні 2023 року його нагородили Грамотою Національної Гвардії України. Також чоловік неодноразово був нагороджений грамотами військової частини, у якій служив.

– На Донеччині загинув Микола Боднарюк – мешканець Радівки Калинівської громади. Захиснику було 30 років. Він став на захист України у квітні 2023 року. Про дату та час похоронів буде додаткова інформація.

– На Донеччині 28 липня під час мінометно-артилерійського обстрілу загинув Володимир Коломієць – мешканець Калинівки. До війни чоловік працював робітником з благоустрою у комунальному підприємстві «Благоустрій міста Калинівка». Це вже третя важка втрата у колективі комунального підприємства. Завтра, 3 серпня, відбудеться чин похорону. 

– У боях за Україну 27 липня загинули двоє мешканців Томашпільської громади: на Запоріжжі Олександр Сергійович Резнік (йому було 34 роки) та на Луганщині Микола Михайлович Лозінський (йому був 51 рік). У громаді 2-4 серпня оголошено Днями жалоби.

– На Донеччині 31 липня внаслідок мінометного обстрілу загинув Роман Анатолійович Буженко – мешканець міста Тульчин. Він був головним сержантом комендантського взводу. 

– У Вінниці 31 липня прощались із двома загиблими військовими: Вадимом Цимбалюком та Олександром Козедрою. Вони обоє стали до лав Збройних Сил у 2023 році та боронили Україну від ворога на Донецькому напрямку.

Старший сержант Олександр Козедра народився у селищі Ситківці Гайсинського району. Там він здобув середню освіту та вступив до Вінницького національного аграрного університету. Захиснику було 39 років. Він загинув на Донеччині 21 липня під час танкового обстрілу. 

Вадим Цимбалюк народився у Вінниці. Він навчався у 23-й школі, а по її завершенню – у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю менеджер-економіст. Йому було 43 роки. Смертельні поранення отримав у бою 22 липня на Донеччині.

Вічна пам’ять загиблим та співчуття рідним…

Ілюстрація – don.kyivcity.gov.ua