У березні “Один в каное” презентує у Вінниці новий альбом

15:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

Львівський акустични інді-гурт “Один в каное” наприкінці березня презентує у Вінниці свій новий альбом під час сольного концерту у Feride Plaza. 

Тур на підтримку нового релізу розпочнеться третього березня концертом у Києві і завершиться виступом у рідному Львові у квітні 2018 року. Наразі дату заключного концерту музиканти тримають в секреті. Загалом колектив представить новий альбом у 24 містах України. У Вінниці гурт має виступити 21 березня.

У 2016 році вийшов перший однойменний студійний альбом, у який увійшли одразу 25 пісень.Запис альбому здійснювався у Дніпрі.Також відбувся всеукраїнський тур майже усіма обласними центрами України (крім Криму, Донецька і Луганська). Під час туру змінився склад гурту: перкусіоністку Олену Давиденко замінив Ігор Дзіковський. У зв’язку з агресією проти України, гурт відмовляється від виступів у Росії.

Вартість квитків на концерт стартує з 250 гривень, найдорожчі коштують 400 гривень. Наразі сайти з продажу квитків на “Один в каное” у Вінниці повідомляють, що приблизно половина квитків вже викуплена або зарезервована.