У батальйон «Вінниця» шукають психолога, зарплата – від 9 тисяч

16:01
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Від 9 500 гривень обіцяють платити психологу, який працюватиме із вінницькими правоохоронцями – батальйоном патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця».

Відповідний конкурс на зайняття вакантної посади оголосило Головне управління Національної поліції у Вінницькій області. Заявки на участь приймаються до 5-го квітня.

Основні службові обов’язки:

  • Здійснення психологічної діагностики, формування висновків за її результатами
  • Забезпечення психологічної підготовки, проведення навчальних, практичних занять, тренінгів
  • Проведення профілактичних заходів, надання психологічної допомоги
  • Участь у службових розслідуваннях, проведення психологічного аналізу надзвичайних подій
  • Психологічна підтримка оперативних заходів і слідчих дій

До кандидатів на посаду є низка вимог: наявність українського громадянства, відповідної вищої освіти, знань Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції» ті інші. Також серед вимог – вільне володіння української мовою. Вік кандидата – від 18 років.

Натомість переможцю конкурсу після успішного проходження первинної професійної підготовки обіцяють заробітну плату у розмірі від 9500 гривень. Окрім того – професійну підготовку за міжнародними стандартами, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, перспективу кар’єрного росту.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно до 5-го квітня заповнити онлайн-анкету та подати пакет документів (при собі слід мати оригінали), зазначений на сайті ГУ НП у вінницькій області.

До 7-го квітня відбудеться тестування, а до 18-го квітня триватиме медичне обстеження. Після цього – перевірка рівня фізичної підготовки (до 20-го квітня). Завершальним етапом конкурсу буде співбесіда із поліцейською комісією, а фінал відбору – 15 травня.

Дізнатися більше та подати документи можна на сайті поліції та за адресою: вулиця Театральна, 10, кабінет 111. Звертатись слід із 9:00 до 17, щодня, окрім вихідних та святкових днів.

Також довідку можна отримати за телефонами: (0432)594-222, 067-430-53-67 та 073-311-74-06.