× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У 2019 році на ремонт мостів Вінниччини виділять близько 40 мільйонів

9:29
Автор: Vежа

У Вінницькій області обстежили мости на дорогах місцевого значення: тільки у восьми районах виявили 10 об’єктів в незадовільному стані. Фінансування на їхній ремонт виділять вже цього року.

На сайті Вінницької облдержадміністрації повідомили, що всі штучні споруди є невід’ємною частиною дорожнього господарства, тож потребують окремої статті фінансування. Відтак у поточному році на ремонт мостів планують виділити не менше 5% від загального фінансування місцевих доріг.

Читайте також: Цьогоріч на ремонт доріг Вінниччини виділять понад мільярд гривень 

У повідомленні йдеться, що для того, щоб вчасно розпочати весняні роботи, фахівці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» були цього місяця з робочими поїздками у восьми районах області: Барському, Бершадському, Немирівському, Літинському, Тиврівському,  Ямпільському, Чечельницькому та Шаргородському. За результатами цих поїздок, попередньо визначили 10 об’єктів, що знаходяться в незадовільному стані та мають наявні дефекти і пошкодження, що знижують їхню експлуатаційну надійність.

Також в Облдержадміністрації повідомили, що всього у поточному році виділять близько 40 мільйонів гривень на ремонт мостів області. Однак зазначили, що остаточний перелік об’єктів та відповідне фінансування сформують навесні, за результатами додаткового обстеження.

Фото – vin.gov.ua

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.