Публікації за датами

  • 22 Січня/ 09:39

    Vinnytsia

    Публікація22.01.1909:39

    Автор:Vежа

    У 2018 році “Вінницягаз” в середньому здійснювали 46 аварійних виїздів на добу

Минулий рік для аварійно-диспетчерської служби “Вінницягаз” був досить результативним: було здійснено 16,7 тисяч виїздів, а це в середньому 46 аварійних заявок на добу. Лише у Вінниці було здійснено 4420 викликів.

Якщо порівнювати із 2017, то минулого року кількість викликів зросла на 5,8 %. Переважна більшість (79 %) виїздів аварійників пов’язані з виявленими витоками газу, а в решті випадків причинами звернень споживачів стала несправність газових приладів, нестабільність тиску газу тощо, повідомляють на сайті компанії “Вінницягаз”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці розповіли про нові норми газу для споживачів, які не мають лічильників

Нині  у “Вінницягаз” працюють 23 підрозділи аварійно-диспетчерської служби, які обслуговують територію усієї Вінницької області. Протягом п’яти хвилин аварійники реагують на виклик та мають до 40 хвилин, щоб прибути до найвіддаленішої точки зони обслуговування.

Проблемним питанням є те, що автопарк аварійно-диспетчерської служби (АДС) потребує оновлення, адже “Вінницягаз” досі використовує сім автомобілів зі строком експлуатації понад 20 років та середнім пробігом понад 430 тисяч км. Тому такий транспорт доводиться часто ремонтувати і він споживає багато пального. Оновлення автопарку АДС скоротило б витрати на його утримання та час на обслуговування аварійних викликів.

– З 1 січня зросла мінімальна заробітна плата, постійно зростають ціни на матеріали та послуги. Відповідно на 2019 рік фінансування аварійної газової служби необхідно збільшувати щонайменше на 20 %. Основна частка коштів буде спрямована на закупівлю пального ( 5,2 мільйона гривень), близько 2,6 мільйонів – на інструменти та матеріали для потреб АДС, – розповів головний інженер ПАТ “Вінницягаз” Михайло Дзіміна.

Ще однією серйозною проблемою 2018 року стала низька заробітна плата фахівців газорозподільних компаній та пов’язана з цим плинність кадрів. Особливо гостро питання стосується професійних спеціалістів аварійної газової служби, робота яких постійно пов’язана з небезпекою та ризиком.

Зазначають, що коштів, які закладені в діючому тарифі на розподіл природного газу, критично не вистачає. У 2018 році витрати компанії на утримання аварійно-диспетчерської служби склали понад 50 мільйонів гривень. Основною статтею витрат стала заробітна плата в розмірі 40,3 мільйонів, а майже 4,4 мільйона було спрямовано на придбання паливно-мастильних матеріалів.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.