У 10-му мікрорайоні Вінниці огородили територію для будівництва першого житла. ФОТО

14:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

У 10-му мікрорайоні Вінниці, обмеженого вул. Келецька Барським шосе та Вишенським озером, огородили територію для будівництва першого житла.

Йдеться про територію біля невеличкого озера по вулиці Келецькій за ТЦ “Plaza Park”. Там також працює техніка: будівельний кран, екскаватор тощо.

Примітно, що на платформі ЛУН вже є інформація про продаж квартир у майбутньому ЖК. Там зазначено, що наразі 2 будинки в процесі у 2 ЖК. Термін введення перший квартал 2023 року. Ціна: 21 600 26 000 грн/м² (квартири від 1,04 млн грн). Серед характеристик: висота стелі – 2,8-3,1 м, будинків – 8, поверховість – 9, кількість квартир – 72 (1 будинок), паркінг – стоянка.

 

 

 

 

 

Скриншот з ютуб-каналу “Svarog Development”

Це проєкт від “Svarog Development”.  На сайті забудовника зазначено, що ЖК Dream Lake — це комплекс із 8 будинків бізнес-класу поблизу ділового кластера Вінниці. Територія житлового комплексу має власне озеро та розташована на відстані 500 м від Вишенського озера. Зокрема повідомляється, що перші поверхи житлових будинків передбачені під комерційну інфраструктуру: магазини, кав’ярні, сервіси побутових послуг.

Зазначимо, що в оголошенні про громадське обговорення щодо плану забудови території Х мікрорайону в м.Вінниці” (за ЦИМ посиланням) зазначено, що один з восьми будинків, центральний, має бути десятиповерховим.

 

 

 

 

 

 

 

 

Графіка – svarog.in.ua
Фото Зорини Гаджук

Читайте також: Церква, школа і садочки: у Вінниці понад двісті людей схвалили план забудови 10-го мікрорайону. ФОТО, ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.