Тихо і без промов у Вінниці вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової

11:18
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 22 червня, в Україні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

О 10-ій ранку на Європейській площі зібралися представники громадських організацій, правоохоронних структур, військовослужбовці, активісти, представники ветеранських організацій, очільники міста й області та духовенство.

  

Після хвилини мовчання заграв Гімн України, автоматний залп і учасники мітингу-реквієму поклали вінки та квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим героям АТО.

    

Під час церемонії вшанування не було жодних вступних слів: люди мовчки підійшли до меморіалу і поклали квіти, з колонок лунала лише сумна музика.

   

 

Вінничанка Людмила (на фото ліворуч) також прийшла до пам’ятнику сьогодні%

  • Мій син служив у Москві ще до війни, так склалося. А потім приїхав в Україні і тут досі не може знайти нормальної роботи. Але ніколи про це не жалкує, він патріот, я горда тим, що його такого виростила. Єдине, що страшно тепер тут жити і місця собі важко знайти буває. Але я вірю, що і в нас буде добре жити. От колись на нас неочікувано напали німці, о 4-ій ранку – хто думав, що таке може бути? Але ж завершилося. Так і зараз: ще ж кілька років тому Росія здавалась нам хоча й не братом, та точно не ворогом. А тепер гинуть люди, і хтозна коли це все скінчиться. Хочеться вірити, що усі ці жертви не марні.