“Тибетські демони на святі першого дзвоника”: Максим Гах презентує у Вінниці нову збірку оповідань

10:53
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У четвер, 16 травня, молодий український письменник Максим Гах презентує у Вінниці нову книгу під назвою “Прогулюючись пустелею”. Презентація за участю автора відбудеться у книгарні “Є”. 

В анонсі заходу йдеться, що ці оповідання дуже різноманітні, як сюжетно, так і концептуально. Тут є історія-спогади про “втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства; звіт про діяльність компанії, що керує людськими долями; про бредберівські “Марсіанські хроніки” в до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі; й навіть про тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника”.

Попри це, вся збірка має єдину тему – тему переходу від звичного “тут і тепер” до трансцендентного “там”. Саме на цьому, повідомляється в анонсі, Максим Гах вибудував конструкцію цієї “часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози”.

Максим Гах – автор роману “П’ятий парк” (2016) і низки оповідань та есе, в яких поєднується побутовий абсурдизм, тонкий гумор та наукова фантастика. Народився в Івано-Франківську, живе та працює у Львові. За освітою – архітектор (джерело – discursus.com.ua).

Організатори зазначають, що ця збірка оповідань є “найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури, нова українська проза все впевненіше заявляє про себе”.

Уривок з оповідання “День знань”, можна прочитати на сторінці письменника у Фейсбук за ЦИМ посиланням.

Презентація книги “Прогулюючись пустелею” відбудеться у четвер, 16 травня, в книгарні “Є” (вулиця Соборна, 89). Початок – о 18:30. Вхід – вільний.

Модератор заходу – Сергій Рибницький.

Фото – зі сторінки Max Gakh у Фейсбук.
Афіша – зі сторінки заходу у Фейсбук.